Cleapet Evcil Hayvan Günlük Hijyenik Mendili 15 Adet
Cleapet Evcil Hayvan Günlük Hijyenik Mendili 15 Adet

Cleapet Evcil Hayvan Günlük Hijyenik Mendili 15 Adet (8682059357308)

0,00
Marka : Cleapet
Para Puan : 0
Fiyat : ₺61,35  + KDV
KDV Dahil : ₺73,62
Stok Miktarı : 0

Cleapet Evcil Hayvan Günlük Hijyenik Nano Mendil 15'li

Bir pakette 15 adet, günlük kullanıma uygun nano teknolojiyle üretilen Cleapet mendil.

1 milimetrenin milyonda biri boyutundaki nano gümüş iyonları zararlı mikroorganizmaların zarından geçerek DNA’larını değiştirmek ve solunum enzim sistemlerini baskılamak sureti ile işlevlerine son verir. Nano mendil, tek bir kullanımla uzun soluklu koruma ve bakım sağlar.

Dışarıdan gelen bakteri ve virüslere karşı koruma kalkanı oluşturur. Kullanımı sonrasında herhangi bir yıkama gerektirmeyen nano mendil çok kısa bir sürede zararlı mikroorganizmaları yok eder. Deri problemleri ve kokuyu önler.  Tüy dökülmesini engelleyerek tüylerde canlılık ve parlaklık  sağlar. Su bazlı olarak üretilen nano mendil uygulama sonrasında herhangi bir renk ya da kalıntı bırakmaz.

Neden Cleapet?

Deri problemleri, Tüy dökülmesi ve Koku problemi Bitiyor

Deri hastalıkları, tüy dökülmesi ve kötü kokuların asıl sebebi bakteriler ve virüslerdir. Cleapet nano havlu ve sprey gümüşün eşsiz tedavi edici özelliğiyle dostlarınızda oluşan cilt problemlerini iyileştirir ve bu problemlerin oluşumunu engeller. Koku, tüy dökülmesi gibi problemleri ortadan kaldırır. Cilde, tüylere, kulaklara, gözlere ve patilere hiçbir zararı olmadan tam kapsamlı temizleme ve koruma sağlar.

Cleapet uzun süreli koruma kalkanıdır!

Her gün yürüyüşe çıkardığınız köpeğinizi ya da mutfak lavabosunda yakaladığınız minik kedinizi sürekli temizlemek zorunda değilsiniz. Cleapet mendili bir kez kullanarak 15 gün boyunca bakteri ve virüslere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Elbette Vegan bir üründür!

Hayvanlar ve doğa için çalışan bir ekibin üretimi olan Cleapet tüm dünyada geçerli olan VEGAN sertifikasına sahiptir.

 • Su bazlıdır
 • Çevre dostudur, doğada %99,9 parçalanma özelliğine sahiptir.
 • İçeriğinde hayvansal bir ürün bulunmamaktadır.
 • Üretiminde hayvanlara zarar verilmemiştir.
 • İnsana zarar vermemektedir.

Cleapet onun gerçek, sağlıklı kokusuyla tanışmanızı sağlar

Kedinizden veya köpeğinizden kötü kokular mı alıyorsunuz? Bu onun gerçek kokusu değil…Bu kötü kokuların sebebi zararlı bakteri ve virüslerdir. Cleapet Nano Havlu ve Nano Sprey, içeriğindeki nano gümüş iyonları sayesinde zararlı mikroorganizmaları yok eder. Bu ferahlık ikinize de iyi gelir.

ÖZELLİKLERİ

 • Temas ettiği ortamlarda, bakterileri, virüsleri ve mantarları saniyeler İçindeyok eden çevre dostu su bazlı bir üründür.
 • Uygulama sonrası kalıntı bırakmaz.
 • Kimyasal dezenfektanlar gibi yüzeyde kapatıcı özellik göstermeden bakterileri, virüsleri kökten yok eder.
 • Korozyon oluşturmaz , mevcut korozyonları da yok eder.
 • İçeriğindeki nano gümüş iyonları hayvan cildinin üst yüzeyindeki mikro çatlaklara kadar girerek olumsuzlukları bertaraf eder. Bariyer yapıcı özelliği ile yüzeyde çok uzun süre tutunmasını ve dokunun korunmasını sağlar.
 • Kullanımı kolay ve güvenlidir.
 • Bakteri, virüs ve mantarları anında yok eden ve sağlık alanında da kullanılması gereken güçlü bir üründür.
 • Geniş bir spektruma sahiptir. Bakteri ve virüs oluşumuna müsaade etmez.
 • Tedavi Edici özelliğe sahiptir.
 • İçerdiği etken maddeler biyolojik olarak doğada %99,9 parçalanma özelliğine sahiptir .
 • Bilinen dezenfektanlar gibi kanserojen etkisi yoktur.
 • Alkol, Fenol, Aldehit, Amonyum gibi katkı maddeleri içermez.
 • Parfüm,paraben,SLS,alerjen madde içermez.
 • Toksik Etkiye Sahip Değildir.
 • PH değerleri evcil hayvanlara özel Derecesi 6,5 – 7,5 olarak ayarlanmıştır.
 • Havlu Ölçüsü 30 x 30 cm,
 • Havlu hammaddesi Viskon yoğundur.Doğal lif yapısı sayesine fazla sıvı emici ve doğaya zararsızdır.
 • Klor gibi deride tahrişe , hasara ve gözlerde yanmaya sebep olmaz.
 • Lejyonella Ve Biofilme Karşı Etkilidir.
 • Nano Mendili tüm evcil hayvanlarınız kulak, göz, burun (rektal ve genital) bölgeleri temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.
 • Nano Mendil kullanım sonrası kısa sürede etkisini göstererek tüylerde canlılık ve parlaklık sağlar.
 • Tüm dünyada geçerli V-Label güvencesi ile hayvan dostu olan bir ürün olduğu belgelenmiştir.

Cleapet Evcil Hayvan Günlük Hijyenik Nano Mendil İçerik Bilgisi

Evcil dostlarınızda oluşan koku problemi sıradan bir sorun değildir. Bu koku, onlara zarar veren bakteri ve virüslerin habercisidir. Sıradan ıslak mendiller yüzeysel bir çözüm için çaba harcamanıza neden olur.

Yıkamak istediğinizdeyse doğası gereği bundan hoşlanmaz ve durum dostlarınız ve sizler için de eziyete dönüşür. Üstelik yıkanmak derisinde bulunan yağ tabakasını incelttiğinden dostunuzun vücudu pek çok başka hastalığa açık olur.

pH Değeri: 6.5 – 7.5

Mendil Ölçüsü: 15 x 20 cm

Kullanım Alanları: Evcil dostlarımızın göz, kulak, ağız, tüy, pati, rektal ve dış genital bölge temizliği.

Nano Silver Tecnology Nedir ?

Cleapetin etken maddesi kolloidal nano gümüş iyonlarıdır.

Gümüş doğal tedavi edici özelliği sayesinde her dönemin kurtarıcı elementi olmuştur. Tarihte Persler ve daha sonra Yunan ve Romalılar, gümüşün hijyenik özelliğini keşfederek sağlık çalışmalarında kullanmışlardır. Günümüzdeyse bakterilerin hijyenik geliştirdiği direnci gümüşe karşı geliştirememeleri dolayısıyla nano gümüş, bilim çevresinin dikkatini çeken bir çalışma alanı olmuştur. 

Nano teknolojiyi özetleyecek olursak maddeyi nano boyutta parçacıklara bölerek kontrol etme gücü ve bilimidir. Nanometre (nm)1 metrenin milyarda biri ölçüsünde bir uzunluğu temsil eder. Nano teknoloji ile gerçekleştirilen üretimlerde maddelerin molekülleri muazzam bir enerji oluşturur. Bu sayede özel işlevi olan mucize ürünler geliştirilir. Cleapet’i  bu özel işlevin hayvan sağlığına yapacağı mucizevi katkıyı düşünerek geliştirdik. 

Deri problemleri, tüy dökülmesi ve koku problemleri gibi sorunların temel kaynağı bakteriler ve virüslerdir. Cleapetin etken maddesi olan aktif nano gümüş iyonları zararlı mikroorganizmaların dna’larına etki ederek onları hızlıca ortadan kaldırır. Böylece problemi kökünden çözer ve dostunuzun sağlıklı kalmasını sağlarsınız.

Üstelik Cleapet mendil’in gümüş iyonları 15 gün boyunca dışarıdan gelmeye çalışan yeni zararlı mikroorganizmalara karşı bir kalkan oluşturur.

Sıradan dezenfektanlar ve ıslak havlular kimyasal özellikleriyle hem zarardırlar hem de yeterli temizlik sağlamazlar. Şimdi eğer aklınızdan yıkamak geçiyorsa bunun da geçici ve eziyetli bir çözüm olduğunu söylemek yanlış olmaz. Üstelik yıkanmak cildindeki yağ tabakasını deforme ederek maalesef ona zarar verir.

Cleapet’in yarattığı tedavi edici özellik ve koruma sayesinde zararlıların yarattığı; koku, tüy dökülmesi ve cilt problemlerini zahmetsizce ortadan kaldırabilirsiniz.

Tüyleri gümüş gibi parlarken size de sağlıkla sarılmak kalır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR