Cleapet Evcil Hayvan Koku ve Hijyen İçin Sprey 150 Ml
Cleapet Evcil Hayvan Koku ve Hijyen İçin Sprey 150 Ml

Cleapet Evcil Hayvan Koku ve Hijyen İçin Sprey 150 Ml (8682059357353)

0,00
Marka : Cleapet
Para Puan : 0
Fiyat : ₺69,24  + KDV
KDV Dahil : ₺83,09
Stok Miktarı : 0

Cleapet Evcil Hayvan Koku ve Hijyen İçin Nano Sprey

Temas ettiği ortamlarda, bakterileri, virüsleri ve mantarları saniyeler içinde yok eden çevre dostu su bazlı vegan bir üründür.

Günlük bakım için idealdir. Evcil dostlarımızda zararlı mikroorganizmalar yüzünden oluşan kötü kokuyu gidermek, tüy bakımını sağlamak ve mantar, uyuz, egzama, alerji gibi deri hastalıklarının tedavisinde destek amaçlı olarak kullanabileceğiniz nano teknoloji ürünüdür. Nano sprey; zararlı kimyasal, alkol, parfüm, paraben, SLS, iyot, kortizon, antibiyotik içermemektedir

1 milimetrenin milyonda biri boyutundaki nano kollodial gümüş iyonları zararlı mikroorganizmaların zarından geçerek DNA’larını değiştirmek ve solunum enzim sistemlerini baskılamak sureti ile işlevlerine son verir.

Cleapet Evcil Hayvan Koku ve Hijyen İçin Nano Sprey'in İçerik Özellikleri

Evcil dostlarınızda oluşan koku problemi sıradan bir sorun değildir. Bu koku, onlara zarar veren bakteri ve virüslerin habercisidir. Sıradan ıslak mendiller yüzeysel bir çözüm için çaba harcamanıza neden olur.

Yıkamak istediğinizdeyse doğası gereği bundan hoşlanmaz ve durum dostlarınız ve sizler için de eziyete dönüşür. Üstelik yıkanmak derisinde bulunan yağ tabakasını incelttiğinden dostunuzun vücudu pek çok başka hastalığa açık olur.

pH Değeri: 7.5

İçerisindekiler: H 2 O 2 <%1, Nano Collodial Gümüş<%1, Zeolit <%1, İyonize aqua.

Kullanım Alanları: Evcil dostlarımızın göz, kulak, ağız, tüy, pati, rektal ve dış genital bölge temizliği

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR