EuroGold World Sydney Muhabbet Yemi 750 Gr.
EuroGold World Sydney Muhabbet Yemi 750 Gr.

EuroGold World Sydney Muhabbet Yemi 750 Gr. (451-3092 )

0,00
Marka : Eurogold
Para Puan : 0
Fiyat : ₺110,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 7

EuroGold World Sydney Muhabbet Yemi 750 Gr

Muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım en kaliteli tohumlar, meyveler ve sebzeler seçilerek harmanlanmasından elde edilmiştir.

                İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller sayesinde; iştahı arttırır, sindirim sistemine yardımcı olur. Enfeksiyon durumlarına ve dış parazitlere karşı direnci destekler. İçerisinde bulunan vitamin ve mineraller ile üreme sırasında antioksidan görevi görüp, gerekli iyot ihtiyacını karşılayarak tiroid bezinin düzenli çalışmasını sağlar ve kemik gelişimi ile göz sağlığını destekler.

Tüy değişimi ve yumurtlama dönemleri sırasında diyette ek protein, yağ ve vitaminler bulundurulmalıdır. Ek gıda olarak EuroGold kuş mamasını ayrı bir mama kabında haftalık 1 veya 2 kez vermeniz tavsiye olunur.

Kuşlarda diş olmadığı için sindirim ağızda başlamaz ve çiğnenmeyen yem ve gıdalar doğrudan mideye ulaşır. Yenilen yemlerin tamamı sindirilemeyeceği için kilo kaybı ve sindirim sistemi bozukluları olur. Kuş kumu kullanımı, midedeki yiyeceklerin kırılarak sindirimini kolaylaştırır. Bu nedenle kafesinizden EuroGold kuş kumunu eksik etmeyiniz.

Canlı bakan bir göz ile parlak, pürüzsüz bir gaga sağlıklı bir kuştaki ilk belirgin özelliklerdir. Bunun için kafesinizde EuroGold gaga taşı bulundurunuz.

İçindekiler: Sarı Darı, Kırmızı Darı, Beyaz Darı, Keten Tohumu, Kalsiyum, Kurutulmuş Kivi, Kurutulmuş Havuç, Herby Mix (Okaliptus, Kekik, Maydonoz, Nane)

Beslenme Tavsiyesi;
* Yemliklerin sürekli olarak dolu ve günlük olarak kabuklardan temizlenerek yem ile tamamlanması tavsiye edilmektedir.
* Kafeste, sürekli taze içme suyu bulundurulması tavsiye edilmektedir.
* Nemsiz serin bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR